Інтерфакс-Україна
18:30 12.02.2020

Сторони конфлікту на Донбасі висловлюють прихильність Мінським угодам - спецпредставник ОБСЄ

1 хв читати
Сторони конфлікту на Донбасі висловлюють прихильність Мінським угодам - спецпредставник ОБСЄ

Сторони конфлікту на Донбасі висловлюють прихильність Мінським угодам і готові докласти більше зусиль для реалізації рішень саміту "нормандської четвірки", заявила спецпредставник ОБСЄ Гайді Грау на брифінгу в Мінську в середу.

"Рівно п'ять років тому було підписано комплекс заходів щодо виконання Мінських угод. Його схвалили лідери "нормандської четвірки" та Рада безпеки ООН. Комплекс заходів спільно з Мінським протоколом і Мінським меморандумом є основою для мирного врегулювання конфлікту на сході України. Сторони висловлюють прихильність Мінським угодам, але для вирішення конфлікту все ще потрібні зусилля і політична воля сторін", - сказала Грау.

"На жаль, люди все ще гинуть. При цьому обмеження свободи пересування Спеціальної моніторингової місії перешкоджає моніторингу режиму припинення вогню", - додала вона.

"І все-таки сьогодні мене порадувало те, що сторони висловили готовність докласти більше зусиль для реалізації висновків "нормандського саміту", - констатувала спецпредставник ОБСЄ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Велика Британія надасть Україні 5 додаткових систем ППО Raven – ЗМІ

Дії висланого з Угорщини українського дипломата були визнані серйозною загрозою суверенітету країни, заявили в уряді

Британські експерти працюють над відновленням польотів в Україну після припинення вогню – Стармер

Зеленський під час розмови з Трампом заявив, що Україна готова до прямих переговорів з РФ – ЗМІ

Стармер та Макрон відкидають вимогу Путіна припинити воєнну допомогу Україні для 30-денного припинення вогню

Санкції проти РФ дали результати, ситуація там складніша, ніж показує кремлівська пропаганда – Туск

Стармер: потрібно розширювати спроможності ЗСУ і посилювати їх, а миротворчий мандат залежатиме від можливостей і потреб

Всі члени ЄС та представники Коаліції охочих готові посилити санкції проти РФ, якщо та не піде на 30-денне перемир'я - Мерц

Допомога Україні від США надходить, обмін розвідданими не зупинений, сподіваюсь на посилення санкцій проти РФ – Зеленський

Відсутність повітряних тривог на 9 травня підтверджує можливість РФ зупинитися за наявності бажання – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА