Інтерфакс-Україна
08:26 13.02.2020

У Києві утилізували 14,5 тис. ялинок

1 хв читати
У Києві утилізували 14,5 тис. ялинок

У Києві утилізували майже 15 тис. ялинок, частина яких залишилася після несанкціонованих ялинкових базарів, повідомили в Київській міській державній адміністрації.

"Із початку року в столиці екологічно утилізували 14,5 тис. ялинок із користю для довкілля", - йдеться в повідомленні на сайті мерії.

За інформацією КМДА, містяни ялинки, сосни та ялини транспортували до 15 пунктів збору, які функціонували в кожному районі столиці.

"Цього року на локаціях прийому новорічних ялинок зібрано 14,5 тисячі ялинок - рекордна цифра за всі п’ять років роботи пунктів прийому. Це втричі більше, ніж минулого року. Звісно, зазначу, що значну кількість становлять символи свят, які залишили безвідповідальні підприємці, тому наступного року несанкціоновані ялинкові базари має бути ліквідовано. Сподіваюся, з кожним роком екосвідомість громадян зростатиме - і замість зрубаних ялинок будуть зелені живі дерева у діжках, які після свят можна висадити у дворі", - повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

Зазначається, що зібрані дерева перемелють на тріску в спеціальному тріскоподрібнювачу і використають навесні для зберігання водного балансу лунок вічнозелених рослин у місті. Пункти функціонували до 1 лютого, проте фахівці беруть дерева і надалі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Руйнування будівлі і пожежа – наслідки ворожої атаки про критичній інфраструктурі Запоріжжя – ОВА

Трамп і Рубіо ухвалять відповідні рішення за результатами переговорів України й РФ через два тижні– Держдеп

В німецькому уряді вважають, що ЄС повинен повернутися до питання використання заморожених активів РФ – ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 141 ворожу атаку - Генштаб

Командування Сухопутних військ почало публічно звітувати перед суспільством про роботу ТЦК та СП

Окупанти розширили ще один плацдарм в Сумській області - DeepState

Зеленський: У України і партнерів досі немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул

Понад 600 ветеранів та членів їх сімей взяли участь у фестивалі Superhumans Reunion’25

Мерц обговорить з Трампом війну в Україні під час візиту до США 5 червня

На "Книжковому Арсеналі" вилучили 74 газові балончики, 12 боєприпасів та вогнепальну зброю – УДО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА