Інтерфакс-Україна
16:11 13.02.2020

Харківська поліція шукає "мінера" торговельних центрів, залізничних і автовокзалів

1 хв читати
Харківська поліція шукає "мінера" торговельних центрів, залізничних і автовокзалів

Поліція перевірила інформацію, що надійшла на пошту, про закладення вибухівки в житлових будинках, медичних закладах, торговельних центрах, залізничному та автовокзалах Харкова (загалом 87 об'єктів), але не знайшла ніяких вибухових пристроїв.

"Поліцейські старанно оглянули 87 об'єктів, евакуювали 370 осіб. Під час обстеження ніяких вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Інформацію про подію зареєстровано в територіальних відділах поліції. Вирішується питання про кваліфікацію за Кримінальним кодексом України. Правоохоронці вживають заходів, щоб викрити й затримати псевдомінера.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

Кубраков: Сфокусований на досягненні відчутних результатів в контексті енергетичної кризи

Українська Fire Point розглядає можливість будівництва космодрому в ОАЕ у партнерстві із EDGE - СТО

До трьох зросла кількість загиблих через ворожий удар по Запоріжжю – ОВА

Волонтери УЧХ працюють у теплопунктах столиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА