Інтерфакс-Україна
08:03 14.02.2020

У Львівській області чиновників Держспоживслужби викрили на хабарі

1 хв читати
У Львівській області чиновників Держспоживслужби викрили на хабарі

У Львівській області правоохоронці затримали начальника відділу обласного управління Держспоживслужби при отриманні "траншу" - 10 тис грн, повідомила прес-служба Національної поліції України.

"За непритягнення підприємця до адміністративної відповідальності за результатами перевірки закладу громадського харчування в місті Львів останній повинен був сплатити 10 тисяч гривень "винагороди", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці встановили, що від підприємців порушників вимагали неправомірну вигоду за не реагування на виявлені в ході перевірки порушення в сфері їх компетенції. А саме на не накладення штрафних санкцій. Отже, кошти, які повинні надходити до бюджету, потрапляли в "бюджет" посадових осіб.

Начальника відділу обласного управління Держспоживслужби затримали в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. У службових кабінетах, зокрема керівництва служби, проводять обшуки.

 

 

ОСТАННЄ

Українські дрони знищили 4 пускові установки ЗРК С-400 "Тріумф" і два радари у Новоросійську - джерела

Зеленський: Починаємо перезавантаження ключових державних підприємств, які працюють у галузі енергетики

Сили оборони перерізають логістичні шляхи ворога на підступах до Покровська - 7 корпус ДШВ

П'ятеро людей поранені через влучання FPV-дроном по Нікополю у суботу - ЗМІ

DeepState: ворог просунулися в Покровську, біля Злагоди, Зеленого Гаю, Петропавлівки

Сили оборони вразили нафтопереробний завод у Рязанській області, радіолокаційну станцію, військовий ешелон та декілька районів зосередження противника - Генштаб

Сили оборони півдня підтвердили відхід з села Нововасилівське Запорізької області

Ворог пошкодив важливий енергооб'єкт у Ніжинському районі, знеструмлена значна частина області - Чернігівобленерго

Жителька Херсона загинула вранці під час обстрілу у власному домі – прокуратура

Похолодання в неділю в Україні зміниться потеплінням у понеділок, скрізь очікуються невеликі опади

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА