08:38 14.02.2020

Пентагон урізує свої програми на $ 3,8 млрд заради фінансування будівництва стіни з Мексикою

2 хв читати
Пентагон урізує свої програми на $ 3,8 млрд заради фінансування будівництва стіни з Мексикою

Пентагон на $ 3,8 млрд урізує свої програми із закупівлі озброєння, включно з програмою із виробництва винищувачів-бомбардувальників F-35, заради виділення фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою, повідомляє газета The Hill з посиланням на повідомлення, надіслане до Конгресу.

У ньому йдеться, що кошти будуть спрямовані на "підтримку програм більш високого пріоритету" і "необхідні для гарантування підтримки міністерству внутрішньої безпеки в його діяльності з протидії обігу наркотиків".

У повідомленні наголошується, що міністерство внутрішньої безпеки визначило ділянки вздовж кордону, які злочинці використовують як коридори для контрабанди наркотиків. Відомство визначило, що зведення додаткових загороджувальних споруд поблизу кордону необхідно, щоб утруднити їх незаконну діяльність.

Так, $ 2,2 млрд будуть виділені з основного бюджету Пентагону на 2020 рік, ще $ 1,6 млрд з фонду, який передбачений для фінансування дій ЗС США за кордоном. Зокрема, близько $ 156 млн будуть взяті з програми закупівель винищувачів F-35. Передбачається, що кошти будуть спрямовані до спеціального фонду Пентагону, а з нього - вже на зведення стіни.

Ідея будівництва стіни належить президенту Дональду Трампу і є одним з каменів спотикання в його відносинах з Конгресом, який виступає проти розпилення коштів, виділених на оборону.

В результаті Трамп, якому конгрес систематично відмовляє в виділенні достатніх, з точки зору адміністрації США, коштів на будівництво стіни, змушений "добувати" гроші іншими методами. В даному випадку - з бюджету Пентагону.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА