08:56 14.02.2020

Українець намагався незаконно провезти в Італію тютюнові вироби на суму понад 15 тис. грн

1 хв читати
Українець намагався незаконно провезти в Італію тютюнові вироби на суму понад 15 тис. грн

Прикордонники викрили чоловіка, яка незаконно переміщувала тютюнові вироби на суму 15 тис. 620 грн для своїх товаришів в Італію, повідомила прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

"Чоловіка, який віз повну сумку сигарет, виявили вчора ввечері в пункті пропуску "Лужанка" прикордонники Мукачівського загону спільно з митниками. Власник сумки, 29-річний громадянин України, повідомив, що прямуючи до Італії, вирішив як презент придбати тютюнові вироби для своїх товаришів, які чекали його за кордоном", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час огляду автобуса марки "Van Hool", в салоні якого перебували 19 пасажирів, спільна оглядова група виявила господарську сумку в якій знаходилося 400 пачок сигарет. Прикордонники вилучили у чоловіка "тютюнові подарунки".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА