Інтерфакс-Україна
15:54 14.02.2020

Апеляційний суд залишив під арештом підозрювану в убивстві Шеремета Кузьменко

1 хв читати
Апеляційний суд залишив під арештом підозрювану в убивстві Шеремета Кузьменко

 Київський апеляційний суд відмовив у пом'якшенні запобіжного заходу підозрюваній у вбивстві журналіста Павла Шеремета дитячому кардіохірургу Юлії Кузьменко.

Як повідомляє прес-служба суду, на засіданні у п'ятницю колегія суддів розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на рішення слідчого судді Печерського районного суду Києва від 4 лютого 2020 року.

"За результатами апеляційного розгляду постанову слідчого судді Печерського районного суду Києва від 4 лютого 2020 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту - без задоволення", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Печерський суд Києва продовжив до 3 квітня термін тримання під вартою Кузьменко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом, його оголошено підозру

ЄС вітає зусилля, спрямовані на досягнення миру в Україні

Макрон анонсував візит в Київ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА