Інтерфакс-Україна
20:46 14.02.2020

За Зеленського на посаді президента знову проголосували б 38,4% українців

1 хв читати
За Зеленського на посаді президента знову проголосували б 38,4% українців

Відносна більшість українців (38,4%) готові підтримати чинного главу держави Володимира Зеленського в разі, якби вибори президента України відбулися найближчої неділі, свідчать результати соціологічного дослідження центру Socis "Соціально-політична ситуація в Україні", проведеного 1 -10 лютого 2020 року.

При цьому лідера партії "Європейська солідарність" п'ятого президента України Петра Порошенка готові підтримати на президентських виборах 9,6% опитаних, лідера партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка - 9,3%, лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко - 7, 5%, лідера партії "Сила і честь" Ігоря Смешка - 3,9%, лідера Радикальної партії Олега Ляшка - 2,4%.

Решту кандидатів готові підтримати менше 2% українців. При цьому 13,3% опитаних заявили, що не брали б участі в голосуванні, а 7,8% не змогли дати відповідь.

У рамках дослідження методом інтерв'ю "face to face" за місцем проживання було опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Опитування проводилося за ознаками статі, віку, типу поселення (місто / село) і поділу на регіони. Статистична похибка дослідження: +/- 2,1% (з ймовірністю 0,95).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА