16:34 16.02.2020

Секретар РНБО 15-17 лютого перебуває з робочим візитом в Ірані для обговорення проблемних питань розслідування авіакатастрофи 8 січня

1 хв читати
Секретар РНБО 15-17 лютого перебуває з робочим візитом в Ірані для обговорення проблемних питань розслідування авіакатастрофи 8 січня

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов 15-17 лютого перебуває з робочим візитом в Ісламській Республіці Іран на запрошення секретаря Вищої Ради національної безпеки Ірану Алі Шамхані для обговорення проблемних питань розслідування катастрофи українського літака.

Як повідомляє прес-служба РНБО України, в неділю Данилов вшанував пам'ять українців, загиблих 8 січня в авіакатастрофі літака Boeing-737-800 української компанії "Міжнародні Авіалінії України".

Данилов разом з послом України в Ірані Сергієм Бурділяком поклав квіти на місці трагедії українського літака.

Також в пам'ять про загиблих було поставлено 11 свічок у Ванкському Соборі Святого Всеспасителя (храм Вірменської Апостольської церкви).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА