Інтерфакс-Україна
07:27 17.02.2020

У Миколаєві невідомі підірвали банкомат і викрали 250 тис. грн

1 хв читати
У Миколаєві невідомі підірвали банкомат і викрали 250 тис. грн

Невідомі підірвали банкомат і викрали 250 тис. грн в Миколаєві, повідомив відділ комунікації поліції Миколаївської області.

"Вночі 16 лютого о 2:40 на вул. Космонавтів в Інгульському районі невідомі, віджавши вікно, проникли у відділення банку, підірвали банкомат і викрали грошові кошти. Сума викраденого склала понад 250 тис. грн", - йдеться в повідомленні.

У поліції повідомили, що постраждалих в результаті інциденту немає.

Правоохоронці встановили, що зловмисники підірвали банкомат, розташований в приміщенні банку в нежитловому будинку.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 185 "Крадіжка, вчинена у великих розмірах", санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до восьми років.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у розмові із президентом Фінляндії: У ключових розвідках світу мають володіти реальною інформацією

Олексій Зозуля призначений СЕО девелоперської компанії РІЕЛ

Зеленський обговорив з президентом Латвії військову підтримку Україні у 2026 р та поточні мирні переговори

Росіяни, ймовірно, вбили 7 цивільних у Покровську – омбудсман

Лівобережжя Києва та області може перейти з екстрених відключень до погодинних 31 грудня-1 січня – глава енергопрограм УІМ

АТ "Укроборонпром" оголошує відбір кандидатів на посади членів Наглядових рад

Сибіга: Закликаємо світ засудити провокаційні заяви Росії, спрямовані на підрив мирного процесу

Зеленський обговорив з Мерцом перемовини у США і намагання РФ зірвати дипломатію

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії у більшості регіонів України

Залужний продовжує відстоювати інтереси України на посаді посла у Великій Британії - радниця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА