Інтерфакс-Україна
14:53 17.02.2020

Шерембею та Шабуніну загрожує від 7 до 12 років ув'язнення - Деркач

1 хв читати
Шерембею та Шабуніну загрожує від 7 до 12 років ув'язнення - Деркач

Національна поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань справу про можливе розкрадання міжнародної технічної допомоги за участю Центру протидії корупції.

Ці дії було виконано за заявою народного депутата Андрія Деркача. У розміщеній у Facebook заяві він стверджує, що якщо Нацполіція доведе справу до логічного завершення, Шерембею та Шабуніну загрожує від 7 до 12 років ув’язнення.

"Зокрема, вони організували схему з розкрадання коштів міжнародної технічної допомоги через створену Шерембеєм БО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть із ВІЛ/СНІД" (ЛЖВ). У 2015-2017 рр. через підконтрольні ЛЖВ структури пройшло $142,9 млн", - заявив Деркач.

Він зазначив, що також є інформація про те, що Шерембей та Шабунін лобіювали інтереси комерційних компаній під час закупівлі медичного обладнання та ліків.

"Частина цих компаній - з ознаками фіктивності та з негативною діловою репутацією", - повідомив народний депутат.

На думку Деркача, США мають допомогти в розслідуванні цієї справи.

"Оскільки використовувалися гроші уряду США, вважаю, що слідство має скористатися можливостями міжнародно-правової допомоги в рамках чинних договорів", - резюмував депутат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп зустрінеться з Путіним на Алясці віч-на-віч, підсумкова пресконференція ще узгоджується – Білий дім

СБУ уразила понад 200 об'єктів у глибокому тилу РФ, є певні ноу-хау, які летять за 700 км - Малюк

Зеленський обговорив з еміром Катару дипломатичну ситуацію та можливості для реального закінчення війни

Топпосадовця Міноборони викрили на хабарі за будівництво житла для військових

Україна та Канада ухвалили спільні дії щодо непорушності міжнародного права з питань українських територій

Переговори Трампа і Путіна на Алясці будуть сфокусовані на закінченні війни в Україні - Білий дім

МАГАТЕ заявляє про відсутність впливу диму на ЗАЕС на ядерну безпеку

Світові потрібне оновлене міжнародне гуманітарне право, нинішнє не захищає цивільних – Верещук

Спікери парламентів України та Чехії домовились про координацію дій для збереження територіальної цілісності та незалежності України

Успішними у посередницькій місії повернення українських дітей були Катар і Ватикан – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА