Інтерфакс-Україна
17:41 17.02.2020

Офіс комунікацій уряду очолила Павелецька, а Коврига відповідатиме за всі комунікації Гончарука

1 хв читати
Офіс комунікацій уряду очолила Павелецька, а Коврига відповідатиме за всі комунікації Гончарука

Офіс комунікацій уряду очолила колишній директор департаменту маркетингових комунікацій телеканалу "1+1" Світлана Павелецька.

"Ось буває, що працюєш вісім років на улюбленій роботі. Потім вона раз і завершується. І ти думаєш - часу багато, компенсація є, полечу я зараз із подругою в Тель-Авів, потім одна без людей і навіть телефону на ретрит в Індію, а потім із сином в Орландо в Діснейленд, - і після Великодня можна знову на роботу. Але! Минуло три тижні і ось", - прокоментувала сама Павелецька своє призначення в соціальній мережі Facebook.

Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", колишній керівник Офісу комунікацій уряду Тетяна Коврига залишається першим заступником керівника апарату прем'єр-міністра і відповідатиме за всі комунікації Олексія Гончарука. Діана Давитян також залишається прес-секретарем прем'єра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

Ткаченко не виключив дозволу нічних перевезень у таксі у Києві, але лише "законно, під жорстким контролем та відповідальністю"

Уряд схвалив проєкт закону про Нацбюро розслідувань аварійних подій на транспорті

Прем'єр-міністри України та Естонії домовились про зустріч

Масові заходи до Дня Незалежності та дня Харкова пройдуть на території метрополітену

Начальники генштабів НАТО підтвердили підтримку України

Ізраїльські військові приступили до захоплення міста Газа

Трохи більше 17 МВт УЗЕ приєднано до мереж в Україні на тлі 3ГВт виданих на це техумов

"Нафтогаз" продовжує роботу в Костянтинівці попри постійні обстріли та зруйновану будівлю облгазу – СЕО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА