Інтерфакс-Україна
08:46 18.02.2020

Глави Міноборони Південної Кореї і США обговорять у Вашингтоні спільну оборонну позицію

1 хв читати
Глави Міноборони Південної Кореї і США обговорять у Вашингтоні спільну оборонну позицію

Міністр оборони Південної Кореї Чон Ген Ду відвідає Вашингтон з шестиденним візитом і обговорить з шефом Пентагону Марком Есперо ситуацію з безпекою на Корейському півострові та інші невирішені питання, повідомило у вівторок Міноборони РК.

Чон Ген Ду вилетить в США в неділю, це буде його першим візитом до Сполучених Штатів після того, як Еспер вступив на посаду в липні минулого року.

"Будуть обговорюватися всі важливі питання, щодо відносин у сфері оборони, очевидно, одним із них буде питання про розподіл витрат двох країн на оборону" - сказав журналістам представник міністерства.

Обидві країни неодноразово обговорювали цю проблему, але досі не дійшли згоди на тлі вимоги Вашингтона про різке збільшення частки Сеула.

Важливою частиною обговорення стане ситуація із гарантуванням безпеки Корейського півострова, а також питання щодо проведення спільних військових навчань поблизу півострова, повідомило Міноборони Південної Кореї.

Воно зазначило, що союзники планують навесні поточного року провести спільні навчання в узгодженому порядку, щоб "підтримати дипломатичні зусилля з денуклеаризації Північної Кореї".

"Поїздка дозволить продемонструвати непорушний союз між Південною Кореєю і США і їх тверду спільну оборонну позицію", - сказав представник відомства.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів - ЗМІ

"Німеччина повернулася" – Мерц про плани радикальних витрат на оборону ФРН і три мільярди євро допомоги Україні - ЗМІ.

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА