Інтерфакс-Україна
18:24 18.02.2020

Літак SkyUp після евакуації з Китаю пройде обробку, буде замінено фільтри кондиціонування

1 хв читати
Літак SkyUp після евакуації з Китаю пройде обробку, буде замінено фільтри кондиціонування

Літак авіакомпанії SkyUp Airlines (Київ), який здійснюватиме евакуацію українських громадян із Китаю, після виконання рейсу пройде дводенну обробку, повідомив гендиректор авіакомпанії Євген Хайнацький.

"Літак буде оброблено. Після вивітрювання та інших процедур, наш технічний персонал приступить до заміни фільтрів кондиціонування та всіх інших систем для того, щоб нічого не залишилося на літаку. На це все передбачено до двох діб", - сказав він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" на брифінгу у вівторок.

Хайнацький також зазначив, що рейс здійснюватимуть три екіпажі, які погодилися виконати його добровільно.

"Рейс дуже тривалий. Частина екіпажу перебуває вже у Казахстані - це естафетний екіпаж... Екіпажі погодилися самі добровільно виконати цей рейс", - додав гендиректор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КМДА просить скоротити споживання е/е для реклами та вивісок

В результаті обшуку на митному посту "Луцьк" вилучено понад $850 тис. – НАБУ

Литва відправляє в Україну понад 90 генераторів - уряд

У складі української делегації в ОАЕ будуть Умєров, Кислиця, Буданов і Гнатов – Зеленський

Без тепла у Києві 2600 будинків, екстрені відключення світла тривають – мер

Сирський - колегам по НАТО: Оперативна обстановка на фронті складна, критична потреба у зміцненні повітряного щита

Відомо про 12 постраждалих, серед них – четверо дітей, через ворожий удар у Кривому Розі

ВАКС засудив до 8 років тюрми керівника іноземного підприємства у справі про заволодіння 10 млн грн Інституту титану

Київські соцзаклади працюють стабільно завдяки альтернативним джерелам енергії - Кличко

Втрати Росії за рік зросли з 14 тис. до 35 тис. на місяць за мобілізації 43 тис. - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА