17:52 19.02.2020

Викиди CO2 в Китаї скоротилися на 100 млн метричних тонн через коронавірус

1 хв читати
Викиди CO2 в Китаї скоротилися на 100 млн метричних тонн через коронавірус

Спалах нового типу коронавірусу зашкодив попиту на енергоносії та промислове виробництво в Китаї, що призвело до скорочення викидів вуглекислого газу приблизно на 100 млн метричних тонн.

Цей показник практично еквівалентний обсягу викидів у Чилі за рік, пише агентство Bloomberg.

Згідно з даними нового аналізу некомерційної організації Carbon Brief, масштабні наслідки епідемії, зокрема заборони на поїздки, продовження вихідних і зниження економічної активності, призвели до того, що попит не відновився після традиційного уповільнення у зв'язку зі святкуванням Нового Року за місячним календарем, яке цього року розпочалося 25 січня.

Експерти Carbon Brief проаналізували дані про викиди за двотижневий період, який розпочався через 10 днів після початку святкування, і порівняли їх із аналогічними періодами попередніх п'яти років. У 2019 році обсяг викидів CO2 за цей період становив 400 млн метричних тонн, тоді як цього року, ймовірно, наблизився до 300 млн метричних тонн.

Темпи споживання вугілля також не встигли відновитися. За місяць до Нового року за місячним календарем показник перебував на рівні попередніх років. Відтоді він впав до чотирирічного мінімуму, свідчать дані.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА