22:08 19.02.2020

Бородянський про конкурс на главу Держетнополітики: "Я шукав агностика"

1 хв читати
Бородянський про конкурс на главу Держетнополітики: "Я шукав агностика"

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявляє, що шукав на посаду голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті агностика, людину, найбільш незалежну від будь-якої релігійної громади.

"Є такий елемент як співбесіда, з кожним (кандидатами, які рекомендовані за результатами конкурсу - ІФ) я провів ці співбесіди. Чесно кажучи, я шукав найбільш незалежну людину, яка буде незалежною від будь-якої релігійної громади. Взагалі шукав агностика, прямо кажучи. Оскільки він повинен проводити державну зважену політику в цьому напряму. Крім релігійної тематики, там ще й етнополітика, і мова також належить до цього агентства", - сказав він в ефірі телеканалу "Hromadske" в середу ввечері.

Бородянський додав, що грунтуючись на цьому, він знайшов таку людину, а саме Олену Богдан, яку і рекомендував для призначення.

На уточнююче запитання журналіста, чи розуміє міністр, що такий підхід є дискримінаційним за релігійною ознакою, він відповів, що згоден з цим твердженням.

"Я згоден із тим, що це дискримінація, це неправильна дискримінація. Давайте так, я шукав максимально незалежну людину", - сказав він.

Як повідомлялося, за результатами конкурсу до останнього етапу пройшли чотири кандидати, зокрема і директор департаменту у справах релігій і національностей Мінкультури Андрій Юраш, який набрав найбільшу кількість балів.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА