Інтерфакс-Україна
07:43 20.02.2020

Харків'янину, який торгував психотропами поштою, "світить" до 12 років в'язниці

1 хв читати
Харків'янину, який торгував психотропами поштою, "світить" до 12 років в'язниці

Харківська місцева прокуратура №5 направила в суд обвинувальний акт щодо 27-річного харків'янина, підозрюваного в незаконній торгівлі амфетаміном і PVP на всій території України (ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

"Під час досудового розслідування встановлено п'ять фактів збуту небезпечних психотропних речовин ... Він (підозрюваний - ІФ) приймав замовлення на психотропні речовини онлайн а потім розсилав амфетамін і PVP у поштових відправленнях. Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 9 до 12 років з конфіскацією майна", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

В ході обшуку у підозрюваного було виявлено та вилучено майже кілограм психотропу. Чоловікові обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави сумою понад 500 тис.грн.

В інформації зазначається також, що підозрюваний вже притягувався до кримінальної відповідальності за ст.309 незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували три райони Дніпропетровської області, двоє цивільних поранені, пошкоджені будинки

Міністр оборони повідомив про створення банківського консорціуму для кредитування підприємств ОПК на 21,5 млрд грн

Україна не планує продавати стратегічні об’єкти, критично важливі для продовольчої безпеки - Соболев

Фонд підтримки енергетики акумулював понад EUR1,5 млрд грантів партнерів на відновлення енергосистеми

Навроцький обговорив з Трампом російсько-українську війну та узгодження мирного плану

Зеленський: зараз ми в Україні готуємось до зустрічей та перемовин у США, і на сьогодні наші команди досягли значного прогресу

Ексглава "Укрнафти" Ткачук очолив "Укргазвидобування"

Генпрокурор: на Дніпропетровщині викрито мережу фальшивих реабілітаційних центрів

Оновлена комісія першого конкурсу на нову генпотужність збереться на засідання 30 грудня після перерви з квітня

Свириденко: Понад 50% озброєння у війську - українського виробництва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА