Інтерфакс-Україна
20:01 20.02.2020

Автоколона з евакуйованими з Уханя людьми в'їхала на територію санаторію Нацгвардії в Нових Санжарах

2 хв читати
Автоколона з евакуйованими з Уханя людьми в'їхала на територію санаторію Нацгвардії в Нових Санжарах

У четвер увечері колона автобусів та автотранспортних засобів екстрених служб, що супроводжують їх, в'їхала на територію санаторію Національної гвардії України "Нові Санжари" в однойменному населеному пункті в Полтавській області.

Пряму трансляцію здійснювала низка телеканалів. Проїзду автоколони передували сутички правоохоронців з місцевими жителями, які перешкоджали заселенню евакуйованих до санаторію, перегороджуючи дорогу підпаленими гілками і дровами, які довелося вручну розбирати пожежникам.

Нині обстановка стабілізувалася: евакуйовані залишаються в автобусах, журналістам-стримерам правоохоронці дозволили пройти на територію санаторію, а місцевих жителів відтіснили від місця дії.

Всього з Уханя було евакуйовано 45 українців, серед яких сім'я з 8-річним сином, молода пара, 20-річні студенти. Крім цього, після двотижневої обсервації в Україні додому в свої країни повернуться також 27 іноземців. Усі евакуйовані будуть розміщені в індивідуальних приміщеннях з належним рівнем комфорту для проживання,

Евакуйовані і персонал забезпечені спеціальними засобами індивідуального захисту. На місці обсервації буде посилена охорона, в режимі 24/7 за евакуйованими спостерігатимуть лікарі.

В уряді України зазначають, що відходи будуть утилізовані в особливому порядку, вони не будуть потрапляти в загальну каналізацію. Самі каналізаційні стоки в обов'язковому порядку будуть знешкоджені.

Крім того, Полтавська і Харківська області забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, медикаментами для можливої госпіталізації. Персонал підготовлений. У медустановах є відповідне обладнання та індивідуальні бокси.

Крім цього, поруч постійно чергуватиме машина екстреної швидкої допомоги.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський доручив прем'єрці вжити заходів по недопущенню нарахувань за відсутнє опалення для споживачів

Російські удари по логістиці це свідомий терор проти цивільного населення - Свириденко

Зеленський обговорив із керівником воєнної розвідки актуальні російські військові плани

У Києві залишаються без тепла 253 багатоповерхівки - Кличко

Сьогодні росіяни вдарили авіабомбою по газовій інфраструктурі на Донеччині, — Зеленський

Зеленський: США говорили про енергетичне перемир'я протягом тижня, в ніч на сьогодні відлік почався

Зеленський обговорив зі президентом Румунії спільні енергетичні проєкти

Командир бригади "Ахіллес" Федоренко відмовився від депутатського мандата

Суботній день по всій Україні пройде з обмеженнями електроенергії –"Укренерго"

Кількість заброньованих в Україні осіб у 2025р зросла на 30% - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА