Інтерфакс-Україна
08:45 21.02.2020

Завдяки сприятливим погодним умовам "Київавтодор" почав активні роботи на вулично-дорожній мережі столиці

2 хв читати
Завдяки сприятливим погодним умовам "Київавтодор" почав активні роботи на вулично-дорожній мережі столиці

У Києві проводяться активні дорожні роботи на вул.Богатирській, Борщагівському шляхопроводі та інших вулицях, чому сприяла тепла погода, повідомили в комунальній корпорації "Київавтодор".

"Роботи на штучних спорудах не зупинялися. Завдяки сприятливій погоді ми активізували ремонт. На шляхопроводах на вулиці Богатирській починаємо підготовку до бетонування монолітного поясу між балками. Також встановлюємо опалубку шафових стінок. На Борщагівському шляхопроводі встановлюємо опалубку для тротуару. А за кілька днів продовжимо заміну балок", - цитує слова генерального директора КК "Київавтодор" Олександра Густєлєва сайт Київської міськдержадміністрації.

Він додав, що на проспекті Степана Бандери розпочали облаштування технічного тротуару, на продовженні вул.Довбуша до Броварського проспекту працюють на під'їзних дорогах. На самій вул.Довбуша ремонт здійснюється в межах житлової забудови.

"Вулицю Довбуша ми повністю перебудовуємо. Нині триває облаштування основи дороги – піщано-щебеневої подушки. Зверху встелимо кількашарове асфальтове покриття, збудуємо тротуари і облаштуємо велодоріжку. Завдяки будівництву нової дороги, ДВРЗ більше не буде тупиковим мікрорайоном. При цьому, рух вантажівок ми відведемо від житлової забудови", - зазначив Густєлєв.

Крім того розпочалися середні ремонти, які тривають на вулицях Тростянецькій, Бикова, Ушакова.

"Цього року ми робимо акцент на проведення середніх ремонтів. Це оновлення верхнього шару покриття і часткова заміна і вирівнювання бордюрів. Завдяки таким роботам стан доріг і тротуарів значно поліпшується. Вдається відтермінувати проведення капітального ремонту ... щорічно зменшується кількість ямкового ремонту", - додав Густєлєв.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

Зеленський - президенту Кіпра: Важливо, щоб Україна була серед головних пріоритетів під час кіпрського головування в Раді ЄС

Зеленський анонсував 5 січня зустріч начальників Генштабів

Умєров в Анкарі зустрічався з головою Національної розвідувальної організації

Головування Кіпру в Раді ЄС розпочинається у вирішальний момент для Європи - фон дер Ляєн

Загинув чоловік, травмувалися ще троє цивільних у Херсонській області через атаки ворога

Через ворожий авіаудар по екопарку під Харковом поранено хижаків, вони поховались у напівзруйнованих приміщеннях

Відсутність на роботі заброньованого переселенця після відмови у відпустці є підставою для звільнення – Верховний Суд

ВАКС визначив заставу підозрюваним в отриманні неправомірної вигоди нардепам - від 16,6 млн грн до 40 млн грн

В Анкарі Умєров зустрівся з міністром закордонних справ, говорили про безпекову ситуацію та гуманітарний трек

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА