13:53 21.02.2020

"Батьківщина" пропонує штрафувати постачальників комунальних послуг за завищені цифри в платіжках

1 хв читати
"Батьківщина" пропонує штрафувати постачальників комунальних послуг за завищені цифри в платіжках

Народні депутати парламентської фракції "Батьківщина" Сергій Власенко та Олександр Абдуллін пропонують Верховній Раді підтримати законопроект, згідно з яким у разі доведення судом або в позасудовому порядку неправдивих даних у платіжних квитанціях підприємства-постачальники комунальних послуг повинні будуть відшкодувати незаконні нарахування в десятиразовому розмірі.

Як повідомляється на офіційному сайті "Батьківщини", відповідний законопроект про внесення змін до закону "Про захист прав споживачів" (щодо гарантій правильного нарахування побутовим споживачам, кінцевим споживачам комунальних послуг вартості постачань природного газу, води, електричної, теплової енергії, комунальних послуг) уже зареєстровано в парламенті під №3097.

"Ми отримали тисячі звернень від людей, у яких вони скаржаться, що постачальники тепла, газу, води, світла нахабно їх обдурюють. Людям свідомо завищують показники, нараховують неіснуючі борги. Це неподобство потрібно негайно припинити", - зазначив Власенко.

Він наголосив, що споживачі комунальних послуг не мають можливості та часу судитися через такі платіжні квитанції... та змушені сплачувати ці кошти. "Наш закон дасть людям дієвий інструмент. Кожен, кого спробують обдурити, отримає можливість повернути свої гроші, захистити права і відновити справедливість", - резюмував Власенко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА