Інтерфакс-Україна
07:58 22.02.2020

Зеленський створив тимчасову робочу групу з питань реформування системи охорони здоров'я, яка до 1 березня проаналізує хід медреформи

1 хв читати
Зеленський створив тимчасову робочу групу з питань реформування системи охорони здоров'я, яка до 1 березня проаналізує хід медреформи

Президент України Володимир Зеленський створив тимчасову робочу групу з питань реформування системи охорони здоров'я і затвердив її склад, повідомляє прес-служба Офісу президента України.

"Робоча група повинна до 1 березня 2020 проаналізувати хід реформування системи охорони здоров'я України. Зокрема, реалізацію державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної допомоги та готовності закладів охорони здоров'я до реалізації цих же гарантій для інших видів медичної допомоги. За результатами цього аналізу робоча група повинна внести пропозиції щодо подальшого реформування вітчизняної медицини: про фінансування, вдосконалення системи підготовки та безперервного професійного розвитку лікарів, інших медичних працівників, підвищення рівня їх заробітної плати, наукового супроводу системи охорони здоров'я", - йдеться в указі № 55/2020, опублікованому на офіційному сайті Офісу президента України в п'ятницю ввечері.

Очолив робочу групу голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Агентство відновлення заявило про відсутність надходжень від Києва на фінансування укриттів для інфраструктури столиці

АП ВАСК надала дозвіл на спецрозслідування щодо бізнесмена Жеваго по справі екс-голови Верховного Суду Князева

Литва виділить EUR30 млн на закупівлю озброєння для України - глава Міноборони

Лікар військової клініки на Одещині вимагав $2 тис. хабаря за визнання обмежено придатним - Нацполіція

ВАКС закрив справу ексміністра Пивоварського за термінами давності

СБУ викрила мешканця Одеси на підготовці ракетно-дронової атаки РФ по місту

Через ворожу атаку у Сумах є перебої з постачанням е/е та води – МВА

"ДТЕК Дніпровські електромережі" відновив електропостачання для 102,6 тис. абонентів після нічної атаки

"Укрінформ", іномовлення і телемарафон "Єдині новини" вийдуть з-під Мінкультури в управлінням Кабміном - Кравчук

Невелике потепління прийде в Україну наближчими днями, приморозки не припиняться, дощів не буде

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА