Інтерфакс-Україна
07:02 24.02.2020

Правоохоронці в Нових Санжарах здійснюють свою роботу в штатному режимі

1 хв читати
Правоохоронці в Нових Санжарах здійснюють свою роботу в штатному режимі

Правоохоронці в Нових Санжарах на Полтавщині здійснюють свою роботу в штатному режимі, повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

"Персонал санаторію, медики, поліцейські, нацгвардійці і рятувальники здійснюють у штатному режимі свою роботу - забезпечення порядку на території та по периметру об’єкта, а також на території населеного пункту. Вся правоохоронна система України зараз зорієнтована на те, щоб гарантувати перебіг процесів, які відбуваються в зоні обсервації і навколо цього. Ми маємо достатньо сил і засобів для убезпечення від будь-яких надзвичайних ситуацій", - зазначив Варченко.

Радник міністра висловив подяку волонтерам та громадським організаціям за готовність допомогти людям, які змушені перебувати в зоні обсервації.

"Зараз Національна поліція працює над усім спектром інформації. Ми визначаємо людей, які брали участь у заходах, визначаємо як хто, які функції вони виконували під час акцій. Рухаємось у межах слідства. Наразі ми перевіряємо всю інформацію про провокаторів та штучно створену паніку, держава надаватиме лише достовірну інформацію", - підкреслив Варченко.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Ніхто не повинен тиснути на Україну в питаннях територій, ми всі повинні тиснути на Росію – Туск

Всіх шахтарів з ураженої атакою дронів шахти підняли на поверхню – ДТЕК

ЄС має намір надати країнам-членам додаткові повноваження для інспектування суден "тіньового флоту" РФ

РФ збільшила фінансування пропаганди в бюджеті 2026 року на 54 відсотки – Сибіга

Росіяни атакували шахту ДТЕК у Дніпропетровській області, гірників евакуюють

Росіяни вразили енергооб'єкт у Чернігівській області

Укренерго анонсує на 20 жовтня обмеження енергопостачання для промислових споживачів

Зеленський готовий взяти участь у перемовинах Трампа з Путіним в Будапешті та говорив про це з президентом США

Окупанти в неділю збільшили активність на курському та костянтинівському напрямках – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА