Інтерфакс-Україна
07:40 24.02.2020

Підпилий харків'янин "замінував" супермаркет шматком м'яса

1 хв читати
Підпилий харків'янин "замінував" супермаркет шматком м'яса

Поліція затримала 32-річного чоловіка за підозрою в свідомо помилковому повідомленні про мінування супермаркету на Московському проспекті в Харкові (ч.1 ст.259 КК України).

Як повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області, в суботу ввечері надійшов анонімний дзвінок про те, що в супермаркеті в одній із камер схову знаходиться вибухівка.

"У ході огляду місця події жодних вибухонебезпечних предметів або речовин правоохоронці не виявили, евакуація громадян не проводилася. У одній із комірок лежав шматок м'яса", - йдеться в повідомленні.

Під час відпрацювання району співробітники відділу кримінальної поліції спільно з патрульними поліцейськими за орієнтуванням виявили лжемінера. Ним виявився 32-річний чоловік у стані алкогольного сп'яніння. Правоохоронці вилучили у нього телефон. Наразі затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп задоволений розмовою з Путіним та сподівається на швидку роботу над повним припиненням вогню

Макрон після розмови між Трампом і Путіним наголосив на необхідності міцного припинення вогню та переговорів лише за участі України

МЗС України рішуче засуджує замах на президента Сомалі

Шольц: Згода Путіна призупинити атаки на енергетичну інфраструктуру України "може стати важливим першим кроком" на шляху до миру

Шольц після переговорів з Макроном: Ми обидва погоджуємося, що Україна може покластися на нас

Італія та Іспанія не готові підтримати план ЄС щодо збільшення військової допомоги Україні

ЄС, держави-члени та партнери запускають III фазу "U-LEAD з Європою": 62 млн євро спрямують на посилення місцевого самоврядування та розвиток

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА