Інтерфакс-Україна
11:26 24.02.2020

В Італії підтверджено понад 200 випадків зараження коронавірусом, четверо пацієнтів померли - ЗМІ

1 хв читати

 Кількість підтверджених випадків зараження гостроінфекційним коронавірусом Covid-19 в Італії сягнула 203, чотири людини померли, повідомляє в понеділок італійська газета "Репуббліка".

Більшість випадків зараження - 165 пацієнтів - виявлено в італійській області Ломбардія.

Крім того, вірус поширився в областях Венето, Емілія-Романья, Лаціо і П'ємонті.

Отже, зазначає "Репуббліка", наразі Італія посідає третє місце у світі за кількістю заражених уханьським вірусом після Китаю та Південної Кореї.

Перший випадок зараження в Італії було зафіксовано у 38-річного жителя Кастільйоне-д'Адда в Ломбардії минулого тижня. Пацієнта було госпіталізовано минулої середи, але спочатку медики не пов'язували симптоми його хвороби з уханьським вірусом. Після погіршення самопочуття чоловіка його дружина розповіла, що хворий спілкувався з другом, який недавно повернувся з Китаю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1 070 осіб та 178 од. спецтехніки - Генштаб

22 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА