Інтерфакс-Україна
16:47 24.02.2020

У Миколаєві через негоду обвалилася частина пішохідного понтонного мосту через Інгул

2 хв читати

Понтонний міст через Інгул у м. Миколаєві частково обвалився і став непридатний для використання в понеділок унаслідок негоди.

Відповідне відео оприлюднив на своїй сторінці у Facebook начальник відділу стандартизації та впровадження електронного урядування Миколаївської міської ради Дмитро Канарський. На відео видно, як міст спочатку розгойдується під сильними поривами вітру, потім відкривається його кріплення з боку берега і перший проліт падає вниз, після чого понтони разом із прольотами зносить у бік. На мосту в цей час перебували двоє молодих людей, які успішно дісталися до протилежного берега.

Згодом Канарський оприлюднив інше відео, на якому видно, як на вже обвалений міст заходять інші люди, і прокоментував: "Не намагайтеся повторювати те, що роблять молоді люди на відео. Патрульна поліція Миколаївській області зараз дуже зайнята на викликах по пошкоджених авто. Не додавайте їм роботи та ризиків потонути, рятуючи вас з холодної води".

Місцеве видання "0512" повідомляє, що в понеділок пориви шквального вітру в Миколаєві досягали 30 м/с і саме вітер став причиною обвалення мосту. "Металева конструкція відокремилася від бетонної частини з боку Набережної і звалилася у воду", - коментує видання.

Також повідомляється про інші інциденти, що сталися в понеділок у місті через негоду: на Центральному проспекті паралізовано рух транспорту через повалення шести тополь, також гілка впала на вул. Поперечній. В одному з дворів багатоповерхового будинку обвалені дерево та електроопора пошкодили два припаркованих мікроавтобуси й легковий автомобіль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна готує нові домовленості з європейськими партнерами для інвестицій у українське виробництво зброї

Заступники голови ОП обговорили з делегацією США мирні ініціативи та угоду про фонд відбудови

Порошенко передав українським військовим на Сумщині дрони та техніку для оборони

Дослідження афілійованості Київської митрополії УПЦ (МП) з забороненою організацією не завершене – заява ДЕСС

Окупанти не здатні зайти вглиб Сумської та Харківської областей, але ведуть пропаганду щодо ситуації в прикордонні

"Сталевий фронт" Ахметова передав захисникам Покровська техніку, дрони та обладнання на 74 млн грн

Сибіга вітає схвалення ПА НАТО декларації "Мир через силу в Україні"

НАЗК перевірило декларації 18 співробітників ТЦК і знайшло там порушень майже на 37 млн грн

В Києві відновили 26-поверховий житловий будинок, пошкоджений обстрілами у 2024 – мер

Росіяни атакували Дніпропетровщину близько 30 раз, постраждали дві жінки – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА