Інтерфакс-Україна
18:15 24.02.2020

ЗМІ повідомляють про більше ніж 30 постраждалих унаслідок наїзду автомобіля на карнавальний хід у Німеччині

1 хв читати

 Понад 30 людей постраждали внаслідок наїзду автомобіля на карнавальний хід у німецькому місті Фолькмарзені (федеральна земля Гессен), повідомляє в понеділок таблоїд Bild.

Спочатку йшлося про десятьох поранених. Повідомляється, що водій в'їхав у натовп, протаранивши огорожу, це чоловік віком від 20 до 30 років.

Представник поліції повідомив виданню, що водія автомобіля затримано, очевидці зазначили виданню Frankfurter Rundschau, що водій спеціально скеровував машину на дітей.

На місці події працюють медики і поліцейські.

Інші деталі уточнюються.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Білогородській громаді внаслідок атаки загинули двоє людей, четверо постраждали

Після ворожої атаки поїзд Барвінкове–Львів-Чоп відновив рух: 10 вагонів повернулися на рейс - УЗ

В результаті атаки РФ у Білогородській громаді пошкоджено будинок, евакуюють мешканців - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Внаслідок атаки ворожого БпЛА на Одещині виникла пожежа на території православного монастиря

Партія генераторів ЄС піде на підтримку критичної інфраструктури 10 областей України - Мінрозвитку

Глава МЗС Польщі закликав Маска унеможливити використання РФ Starlink для ударів по Україні

Заступник керівника ОП обговорив із очільниками областей приєднання когенераційних потужностей до енергосистеми України

Аварійно-рятувальні роботи на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області завершено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА