Інтерфакс-Україна
19:42 25.02.2020

У поліції Полтавщини спростували свою попередню інформацію про арешт чотирьох учасників масових заворушень у Нових Санжарах

2 хв читати
У поліції Полтавщини спростували свою попередню інформацію про арешт чотирьох учасників масових заворушень у Нових Санжарах

У відділі комунікації поліції Полтавської області спростували оприлюднену ними раніше інформацію про обрання запобіжного заходу учасникам масових заворушень у Нових Санжарах у вигляді арешту.

"Спростування інформації щодо обрання запобіжних заходів учасникам масового заворушення у Нових Санжарах… Перепрошуємо за неточну інформацію, оприлюднену раніше", - йдеться в повідомленні, розміщеному у вівторок ввечері на сайті обласного главку поліції.

Раніше відділ комунікації поліції області повідомив про те, що в Полтавській області суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів чотирьом учасникам заворушень у смт Нові Санжари.

Водночас у повідомленні, що спростовує цю інформацію, йдеться про таке: "Сьогодні, 25 лютого, у рамках кримінальних проваджень, які розслідує Слідче управління поліції Полтавщини, повідомлено про підозру ще п’ятьом особам. Наразі в Октябрському районному суді м. Полтави розглядається клопотання про обрання двом особам міри запобіжного заходу. Також підготовлено клопотання про обрання запобіжного заходу іншим фігурантам кримінального провадження".

Як повідомлялося, з китайського Уханя було евакуйовано 45 українців, серед яких сім'я з 8-річним сином, молода пара, 20-річні студенти, а також 27 іноземців.

20 лютого стало відомо, що евакуйованих із Китаю розмістять у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" в Полтавській області.

Місцеві жителі протестували проти такого рішення. Проїзду автоколони намагалися перешкодити. 24 найбільш агресивних громадян доправили до територіальних відділів Нацполіції. Згодом 23 затриманих відпустили додому.

Ще один затриманий, який напідпитку сів за кермо автомобіля "Нива" і наїхав на стрій нацгвардійців, залишився під вартою. В суботу 22 лютого суд обрав йому запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту до 20 квітня.

Щодо заворушень у Нових Санжарах 20 лютого було відкрито кримінальні провадження за п’ятьма статтями Кримінального кодексу України, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Негода залишила без світла 18 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

Росіяни тричі обстріляли Покровськ, шестеро осіб постраждали

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА