Інтерфакс-Україна
19:11 28.02.2020

В Японії помер британець, який заразився коронавірусом на лайнері Diamond Princess

1 хв читати
В Японії помер британець, який заразився коронавірусом на лайнері Diamond Princess

Підданий Британії помер в Японії після того, як заразився новим типом коронавірусу під час перебування на борту круїзного судна Diamond Princess, повідомляють японські ЗМІ.

Зазначається, що це перший британський підданий, який помер у результаті зараження коронавірусом. Він не зміг покинути Японію з іншими британцями під час евакуації, оскільки його залишили в лікарні через підтверджене зараження.

Таким чином, наразі загальна кількість жертв нового типу коронавірусу серед пасажирів Diamond Princess складає шестеро людей.

Лайнер Diamond Princess 20 січня відправився з японського міста Йокогама в двотижневий круїз за маршрутом Кагосіма - Гонконг - Окінава, який повинен був завершитися 4 лютого, проте з'ясувалося, що один із пасажирів, який зійшов на берег в Гонконзі, був заражений коронавірусом.

3 лютого круїзне судно залишилося на рейді в порту Йокогами для проведення перевірки всіх пасажирів. Міністерство охорони здоров'я Японії вимагає залишити лайнер на 14-денний карантин. На момент виявлення перших випадків захворювання на борту перебувало близько 3,7 тис. пасажирів і членів екіпажу.

Сьогодні у 705 пасажирів і членів екіпажу Diamond Princess підтвердили зараження коронавірусом COVID-19.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарський компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

Коордштаб: Понад третина військовополонених з російського боку, які перебувають в Україні, - не росіяни

Всі 109 звільнених білоруських політв’язнів доставлені до Польщі та Литви

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА