Інтерфакс-Україна
09:19 29.02.2020

Українцям, які перебувають у Франції, в разі виникнення застуди необхідно обмежити пересування і звертатися до медустанов

1 хв читати
Українцям, які перебувають у Франції, в разі виникнення застуди необхідно обмежити пересування і звертатися до медустанов

У посольстві України у Франції рекомендують українським громадянам, які перебувають у Франції або мають намір її відвідати, в разі підвищеної температури або симптомів застуди обмежити свої пересування і звертатися до медустанов, повідомила прес-служба МЗС.

"У разі виявлення підвищеної температури і симптомів застуди під час перебування у Франції, рекомендуємо громадянам України обмежити пересування і невідкладно звернутися до медичного закладу або зателефонувати за номером 15. Інформаційна допомога стосовно коронавірусу надається телефоном "гарячої лінії" 0800 130 000 (дзвінок безкоштовний)", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в зв'язку зі збільшенням на території Франції кількості випадків респіраторних захворювань, викликаних коронавірусом COVID-19, українцям, які належать до найбільш вразливих категорій (похилого віку та тих, що мають хронічні захворювання) рекомендують уникати регіонів Oise, Somme, Haute Savoie, Alpes Maritimes, де зафіксовані випадки захворювань, уникати контактів із хворими, не відвідувати масові заходи, користуватися захисними масками в місцях скупчення людей і дотримуватися особистої гігієни.

Також українцям рекомендують зареєструватися в системі "Друг" за посиланням http://friend.mfa.gov.ua

"У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю та здоров'ю, українцям рекомендують невідкладно звертатися в посольство України у Франції за тел .: + 33-143-06-07-37, електронною поштою: [email protected] або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: + 38-044-238-16-57, e-mail: [email protected]", - підкреслили у відомстві.

 

 

ОСТАННЄ

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

Одна людина загинула й одну – поранено внаслідок атаки російських БпЛА на Суми - МВА

Папа Лев XIV закликав молитися за мирний діалог - ЗМІ

З початку літа через обстріли агресора поранені 6 медиків екстренки, пошкоджені 24 автомобілі швидкої – МОЗ

На Донеччині в результаті обстрілів загинули 5 людей – ОВА

Кличко: вибух в Києві не має відношення до ТЕЦ-6

Росіяни продовжують зберігати високу активність на покровському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

На околиці Харкова сталася масштабна ДТП, троє осіб постраждали

Президент підписав новий санкційний пакет, направлений проти російських фінансових схем

В результаті ДТП за участю пасажирського автобуса в Угорщині тяжкі травми отримали четверо українців – МЗС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА