Інтерфакс-Україна
09:39 29.02.2020

Офіційних підтверджень про візити Трампа і Джонсона в Україну, про які писали ЗМІ, немає

1 хв читати
Офіційних підтверджень про візити Трампа і Джонсона в Україну, про які писали ЗМІ, немає

Немає офіційних підтверджень повідомленням The Guardian про можливі візити в Україну президента США Дональда Трампа і прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, заявляє міністр закордонних справ Вадим Пристайко.

"Президент США запрошений в Україну, також запрошений і прем'єр-міністр Великої Британії і якраз про них обох йшлося в статті The Guardian, яка не підтверджена офіційними каналами", - сказав Пристайко в ефірі телеканалу "Інтер" увечері в п'ятницю.

Він розповів, що у відповідь Джонсон і Трамп запросили українську сторону зробити візит у відповідь, коли буде можливість, але про дати візитів не йшлося.

 

 

ОСТАННЄ

Генштаб підтвердив ураження НПЗ "Славянский", низки об'єктів нафтогалузі на території РФ та артскладу на ТОТ України

Злочин СЗЧ припиняється, коли військовий звертається щодо подальшого проходження служби – Верховний Суд

Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС

Понад 12 тис. людей уже отримали соцпослуги в межах програми малих грантів - Мінсоцполітики

ДБР повідомило про затримання чернівецького експравоохоронця за підозрою у переправлявлянні харків'ян за кордон

Комісія при Міносвіти видала 345 свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту в 2025р

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Росіяни вдарили по об'єкту теплогенерації у Херсоні – ОВА

Ветеранський фонд запустить тематичний грантовий курс у сферах виробництва та організації харчування в 2026р

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА