Інтерфакс-Україна
08:10 02.03.2020

У 2019 "Укроборонпром" експортував озброєння і послуг на $ 908 млн, показав зростання на 19%

1 хв читати
У 2019 "Укроборонпром" експортував озброєння і послуг на $ 908 млн, показав зростання на 19%

Підприємства концерну "Укроборонпром" в 2019 році експортували за кордон озброєння і послуг на суму $ 908 млн, що на 19% більше, ніж роком раніше, заявив глава державного концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавічус.

"У минулому році наші компанії експортували озброєння і послуг на суму $ 908 млн. Це зростання на 19% у порівнянні з попереднім роком", - заявив глава концерну в неділю в ефірі програми "Реальна політика" на телеканалі "Україна 24".

Абромавічус додав, що Україна не входить у десятку найбільших експортерів озброєння, а обсяги експорту США і РФ перевищують вітчизняний в десятки разів, проте запевнив, що і 2020 року показники "Укроборонпрому" щодо поставок за кордон збільшаться.

"Бачимо, що в 2020 році зростання експорту намічається на рівні 30%. І це дуже важлива цифра, особливо напередодні уповільнення темпів зростання промислового виробництва, яке відбувається не тільки в нашій країні, але і у всьому світі", - сказав глава "Укроборонпрому".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На об'єкті зі збагачення урану в іранському Натанзі нових пошкоджень не виявлено - МАГАТЕ

Звіт SIPRI: Китай лідирує у розширенні ядерного арсеналу

В Україну повернули ще 1245 тіл загиблих: репатріаційна частина Стамбульських домовленостей завершена

ЦАХАЛ заявляє про знищення за ніч третини ракетних установок Ірану, ліквідацію керівників розвідки КВІР

Дощі з грозами пройдуть у західних, північних та східних областях України у вівторок

Єрмак анонсував міжнародні зустрічі у Зеленського

Літак Зеленського здійснив посадку у Відні

Екскерівники теплоенергетичного підприємства Кривого Рогу залишили пів міста без гарячої води

Удари Ірану призвели до загибелі в Ізраїлі 24 осіб, понад 500 поранено

Міндовкілля: За два дні червня атаки дронів РФ спричинили викид майже 2 тис. тонн шкідливих речовин у повітря Київщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА