Інтерфакс-Україна
15:55 03.03.2020

Суд у Греції звільнив Мельничука з-під варти - заступник міністра МВС Геращенко

1 хв читати

Екс-командира батальйону "Айдар" та народного депутата Верховної Ради VIII скликання Сергія Мельничука, затриманого в Греції в неділю, суд звільнив з-під варти, повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко на сторінці у Facebook.

"Годину тому за рішенням грецького суду Сергія Мельничука було звільнено з-під варти, він може вільно залишити територію Європейського Союзу", - зазначено в повідомленні.

Голова МВС України 2 березня в своїй заяві повідомив, що Генеральний секретаріат Міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол прийняв рішення про перегляд запиту Росії про оголошення в розшук і затримання в Греції Мельничука.

Міністр підкреслив, що Російська Федерація постійно зловживає інструментами Міжнародної організації кримінальної поліції (МОКП) Інтерпол для незаконного переслідування в інших країнах світу українських громадян, які протидіяли збройної гібридної агресії РФ в Криму і на Донбасі.

"Чергову таку провокацію скоєно правоохоронними органами РФ відносно громадянина України Мельничука, колишнього народного депутата України, який був затриманий під час перетину грецько-болгарського кордону за сфабрикованими звинуваченнями у нібито причетності до вбивства в квітні 2014 року у Ростовській області РФ", - сказано в заяві Авакова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років – Зеленський

Зеленський припустив можливість референдуму в Україні стосовно плану Трампа щодо припинення вогню

Генштаб ЗСУ: Уражено низку військових складів та "спецназ" окупантів на ТОТ Донецької області

Зеленський поінформував європейських партнерів про хід переговорного процесу з представниками США

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Київ закупив 4,5 тис. одиниць резервного живлення для будинків, підготовлено майже 300 генераторів – мер

Уряд переспрямував 69,8 млн грн на ремонт лікарні та двох багатоповерхівок в Харкові – прем'єр

У Гуляйполі було достатньо бійців, щоб захистити КСП - командир 1 ОШП Філатов

Зеленський доручив модернізувати систему розподілу дронів та пропрацювати зміни до стратегії захисту неба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА