08:53 05.03.2020

Японія підтвердила готовність прийняти Олімпіаду-2020 року, незважаючи на поширення коронавірусу

1 хв читати
Японія підтвердила готовність прийняти Олімпіаду-2020 року, незважаючи на поширення коронавірусу

Міністр Олімпійських ігор Японії Сейко Хасімото заявила, що країна має намір провести літні Олімпійські ігри у раніше заплановані терміни, незважаючи на те, що спалах коронавірусу поширився на нові райони країни.

"Скасування або затримка ігор були б неприйнятними для спортсменів. Обстановка, в якій спортсмени можуть відчувати себе невимушено та зосередитися на змаганнях, має бути рішуче підготовлена", - заявила вона в парламенті в четвер.

В Японії деякі райони повідомили про перші підтверджені випадки зараження коронавірусом. Загалом станом на ранок четверга в країні налічується 1,036 тис. тих, хто заразився, що на 36 випадків більше, ніж днем раніше, загалом зафіксовано 12 випадків летального результату. Із загальної кількості хворих понад 700 припадає на пасажирів і членів екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess, який стояв на карантині в Йокогамі.

Напередодні Хасімото допустила перенесення термінів проведення Олімпіади.

Відповідаючи на запитання депутатів парламенту, вона сказала: "Відповідно до контракту на проведення ігор тільки МОК має право скасувати Олімпіаду, якщо вона не відбудеться протягом 2020 року. Але оскільки вони все ж відбудуться протягом 2020 року, ми можемо відкласти їх проведення на інший термін".

Однак вона сказала, що як і раніше вірить у можливість проведення ігор у заплановані терміни: з 24 липня до 9 серпня.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА