Інтерфакс-Україна
14:55 06.03.2020

Штаб ООС спростував інформацію про повернення ЗСУ на ділянку розведення біля Петрівського

1 хв читати
Штаб ООС спростував інформацію про повернення ЗСУ на ділянку розведення біля Петрівського

Штаб Операції об'єднаних сил спростував поширену в російських ЗМІ інформацію про те, що підрозділи Збройних сил України повернулися на ділянку розведення сил Богданівка - Петрівське.

"Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності. Усі підрозділи об'єднаних сил залишаються на своїх позиціях у повній готовності до будь-яких дій противника. Наші захисники на провокації не піддаються і дотримуються режиму припинення вогню", - заявив штаб ООС у соцмережі Facebook.

У штабі також нагадали, що 5 березня 2020 року о 19:15 спостерігачі української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню зафіксували провокаційний обстріл з боку бойовиків у безпосередній близькості до ділянки розведення.

"Зазначеними діями російські окупанти ще раз зухвало підтверджують своє небажання припинити збройний конфлікт, а навпаки створюють провокації для загострення ситуації на лінії зіткнення", - зазначають у штабі.

Раніше у низці російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що українські підрозділи повернулися на дільницю розведення №3 Богданівка - Петрівське і почали облаштовувати нові позиції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА