Інтерфакс-Україна
07:30 07.03.2020

На Донбасі один український військовослужбовець загинув, один отримав поранення, троє отримали бойове ураження

1 хв читати
На Донбасі один український військовослужбовець загинув, один отримав поранення, троє отримали бойове ураження

Незаконні збройні формування 5 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, один український військовослужбовець загинув, один отримав поранення, троє отримали бойове ураження, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил.

"Від 6 березня збройні формування Російської Федерації 5 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм і 82 мм, а також із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї ... У результаті підриву БМП на невстановленому вибуховому пристрої один український захисник загинув, ще троє військовослужбовців отримали бойове ураження. Також у результаті ворожих обстрілів один український захисник отримав поранення", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці штабу ООС в соцмережі Фейсбук у суботу вранці.

Обстрілу піддалися наступні населенні пункти: Авдіївка, Піски, Зайцеве.

"З початку поточної доби російські окупаційні війська вогневої активності не проявляли. За поточну добу втрат немає", - підсумували в штабі ООС.

 

 

ОСТАННЄ

В українському полоні понад сто громадян з 32-х країн світу, без урахування росіян

Поранення та травми, отримані військовими в полоні, прирівнюються до бойових

Президент Аргентини готовий докласти особистих зусиль до гарантій безпеки для України

Польські прикордонники затримали українських залізничників, які в'їхали до Польщі у стані алкогольного сп'яніння

У Дружківці оголошено обов'язкову евакуацію

Російський Су-30СМ впав під час виконання завдання в районі Зміїного

Рубіо: Гарантії безпеки для України повинні бути частиною мирних переговорів з Росією – ЗМІ

Україна та Європа мають бути учасниками мирних переговорів - Стефанчук

Клименко відвідав Донеччину, зустрівся з військовими і представниками ОВА

Непорушність міжнародно визнаних кордонів залишається безальтернативною основою для будь-яких рішень - Стефанчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА