Інтерфакс-Україна
08:06 09.03.2020

Ситуація на ділянках розведення залишається стабільною

1 хв читати
Ситуація на ділянках розведення залишається стабільною

На ділянках розведення сил і засобів у районі проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі ситуація залишається стабільною, повідомив прес-центр штабу ООС.

Як зазначається, на ділянці розведення №1 ситуація залишається стабільною, режим тиші дотримується.

Автобус і два електромобіля здійснюють перевезення населення між відновленим мостом і КПВВ "Станиця Луганська". Перевезено більше 4 тис пасажирів. Представники Державної служби з надзвичайних ситуацій України по обидва боки дороги щодня проводять обстеження місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів. Співробітники Міжнародного комітету Червоного Хреста в разі необхідності надають людям медичну допомогу.

Також стабільна обстановка на ділянці розведення №2 і №3. Тривають заходи з дотримання режиму тиші.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА