Інтерфакс-Україна
06:47 11.03.2020

Уряд України налаштований на продовження співпраці з МВФ, пріоритетом є програма розширеного фінансування

1 хв читати
Уряд України налаштований на продовження співпраці з МВФ, пріоритетом є програма розширеного фінансування

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль провів телефонну розмову з командою МВФ на чолі з Роном ван Роденом (глава місії МВФ в Україні), сторони обговорили подальші кроки двосторонньої співпраці.

В оприлюдненій прес-службою Кабміну у вівторок увечері інформації зазначається, що участь в розмові також взяли міністр фінансів Ігор Уманський і міністр юстиції Денис Малюська.

"Уряд України налаштований на продовження співпраці з МВФ. Першочерговим пріоритетом є установа програми розширеного фінансування МВФ, особливо для підтримки структурних реформ, макроекономічної та фінансової стабільності в країні", - підкреслив Шмигаль.

За словами прем'єр-міністра, уряд України налаштований на впровадження реформ, які є важливою передумовою для економічної стабільності і розвитку.

"Нова програма розширеного фінансування МВФ є вкрай важливою на даному етапі розвитку України", - цитує прес-служба главу уряду.

Під час розмови сторони також обговорили подальші пріоритетні кроки в рамках співпраці.

Шмигаль наголосив на важливості всебічної підтримки, що надається МВФ Україні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три людини загинули і одна поранена внаслідок обстрілів Донеччини у суботу

У Харкові на території пошкодженого внаслідок ворожого удару підприємства можуть бути заблоковані 6 працівників

Росіянам вдалось вийти на 20-кілометрову відстань до Сум – DeepState

Речник ПС ЗСУ не заявляв про те, що Росія запускатиме по 1000 дронів за ніч

Держслужба з етнополітики затвердила перелік із 7726 критично важливих релігійних організацій

Укргідрометцентр попередив про грози у західних, Житомирській і Вінницькій областях у неділю

У неділю в Україні очікується спека, у понеділок в окремих регіонах стане прохолодніше

ССО знищили 4 ворогів і одного взяли в полон на кордоні України з РФ

УЧХ бере участь в аварійно-рятувальних роботах у Харкові після російського нічного обстрілу

У Києві через спеку обмежили рух вантажного транспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА