Інтерфакс-Україна
11:39 29.03.2011

Українську лікарку побили прихильники Каддафі через портрет Януковича

1 хв читати

Прибічники лівійського лідера Муамара Каддафі побили лікарку – громадянку України через портрет президента Віктора Януковича в її кабінеті, який здався їм зображенням одного з лідерів бунтівників.

Як пише у вівторок газета "Сегодня" з посиланням на дані українських лікарів, які перебувають у Лівії, громадянка України, завідувачка гінекологічного відділення лікарні міста Сабрата, повісила на стіні у своєму кабінеті портрет В.Януковича.

Це фото побачили прихильники М.Каддафі. "Не розібравшись, вони вирішили, що на портреті зображений один із лідерів лівійських бунтівників. Тому, недовго думаючи, сильно побили лікарку й порвали знімок", - зазначає видання.

Поліція, яка прибула на місце, пояснила лівійцям їхню помилку.

Згідно з інформацією газети, українка вже одужує й почувається нормально.

Як відомо, в Лівії працюють кількасот українських лікарів, деякі з них уже залишили країну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

На Дніпропетровщині російські війська атакували рятувальників FPV-дроном під час ліквідації наслідків обстрілу — ДСНС

Зеленський: Працювали з українською переговорною командою щодо тексту в документі, який напрацьований зі США в Женеві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА