Інтерфакс-Україна
18:53 12.03.2020

Зеленський підписав закон про допуск іноземних військових в Україну у 2020 році для участі в навчаннях

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про схвалення рішення президента про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2020 році для участі в багатонаціональних військових навчаннях.

Згідно з інформацією на сайті Верховної Ради, 12 березня документ було повернено з підписом президента.

Як повідомлялося, 4 лютого законопроект №3003 було зареєстровано в парламенті як невідкладний.

4 березня Верховна Рада надала дозвіл президенту на допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2020 році для участі у багатонаціональних навчаннях.

За відповідний законопроект №3003 у другому читанні та в цілому проголосували 289 народних депутатів.

Як зазначено в законопроекті, підрозділи ЗС інших держав братимуть участь в українсько-американських навчаннях "Репід Трайдент - 2020" та "Сі Бриз - 2020 ", українсько-молдовських навчаннях "Південь - 2020", українсько-румунських навчаннях "Ріверайн - 2020" та українсько-британських навчаннях "Воріер Вотчер - 2020 ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дія тимчасово призупинила дві послуги для водіїв – тривають технічні роботи

Троє загиблих через ворожі удари в Чугуївському районі — прокуратура розслідує

МЗС Індії: Захід критикує Індію за імпорт нафти, хоча сам потурає торгівлі з Росією

ГУР отримало докази масового викрадення українських дітей з окупованих територій — Зарівна

Кількість загиблих в Краматорську зросла до семи людей

Шмигаль: США та НАТО запускають новий механізм підтримки України – Prioritized Ukraine Requirements List (PURL)

У ЦПД спростували інформацію про нібито скасування Польщею безвізу з Україною

На Харківщині двоє мирних мешканців загинули внаслідок атаки fpv-дрона

Прем'єр Нідерландів провів розмову із Зеленським щодо оголошеного пакету допомоги Україні

Україна за допомогою партнерів наростила співвідношення з РФ в боєприпасах з 1:10 до 1:2 за два роки – президент Чехії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА