Інтерфакс-Україна
11:13 13.03.2020

Авіа- та морське пасажирське сполучення між Марокко та Іспанією призупинено

1 хв читати
Авіа- та морське пасажирське сполучення між Марокко та Іспанією призупинено

Марокко до подальших розпоряджень призупинило пасажирське морське й авіасполучення з Іспанією для стримування поширення вірусу Covid-19, повідомляє у п'ятницю іспанська газета АВС.

Цей захід вжито за погодженням з іспанською стороною, наголошує видання.

Водночас, зазначає газета, вжиті заходи не позначаться на пересуванні торговельних суден і вантажних літаків.

Отже, Марокко стала ще однією країною, що призупинила протягом цього місяця сполучення з Іспанією. Раніше ці заходи застосували Болівії, Венесуели, Колумбії та США.

Наразі в Марокко виявлено шість випадків зараження вірусом Covid-19, один пацієнт помер. В Іспанії кількість інфікованих наближається до 3 тис., померли 84 людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у понеділок відкриє нараду дипломатів – глава МЗС

Зеленський анонсував підписання додаткових контрактів по виробництву і постачанню дронів

Шмигаль обговорив з Умєровим і своїми заступниками забезпечення воїнів озброєнням і дронами-перехоплювачами

Зеленський заслухав доповідь Сибіги: визначено пріоритети в роботі з країнами партнерами і узгоджено зміну керівників деяких посольств

Ворожий БпЛА влучив в один із скверів Сум, 100 абонентів залишились без світла

Постраждала від наїзду працівника прокуратури померла – генпрокурор

Засновник VEON мріє про народне IPO "Київстару" в Україні

"Київстар" успішно проводить роадшоу й сподівається на лістинг на NASDAQ цього року – засновник VEON

Посли України сприятимуть стягненню з РФ виграних в арбітражах $6,9 млрд – зустріч президента з главою "Нафтогазу"

Росія намагається встановити контроль над месенджерами й іноземним програмним забезпеченням - СЗР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА