Інтерфакс-Україна
14:33 29.03.2011

35 українців, які захотіли терміново залишити Лівію, евакуюють через Туніс - МЗС України

1 хв читати

35 українців, які звернулися з проханням про термінову евакуацію з Лівії, не чекатимуть на корабель "Костянтин Ольшанський" і будуть евакуйовані на батьківщину через Туніс.

"35 громадян звернулися з проханням термінової евакуації. В них немає якихось проблем... ми докладаємо максимальних зусиль, аби принаймні 35 громадян України не чекали на корабель, а були евакуйовані іншим шляхом", - заявив прес-секретар Міністерства закордонних справ Україна Олександр Дикусаров на брифінгу у вівторок у Києві.

За його словами, 35 українців переправлять до Тунісу, звідки їх відправлять в Україну.

О.Дикусаров також зазначив, що МЗС установило зв'язок із понад 700 громадянами України, які перебувають у більше ніж 40 містах Лівії.

За даними прес-секретаря МЗС, "Костянтин Ольшанський" наразі перебуває в нейтральних водах на відстані 100 морських миль від Тріполі. "Наразі відпрацьовується питання його (корабля - ІФ) безпечного заходження до портів Лівії. Ми розглядаємо кілька варіантів", - сказав він, додавши, що питання заходження "Костянтина Ольшанського" до портів Лівії - це питання кількох днів.

Він також нагадав, що на батьківщину захотіли повернутися близько 150 громадян України.

"Деякі люди не хочуть залишати цю країну, оскільки вони там працюють і отримують певні гроші. Деякі люди вважають, що ця ситуація стабілізується", - сказав О.Дикусаров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 3 листопада знищили або подавили 116 зі 150 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1037 ворожих цілей

Енергетична інфраструктура в Миколаївській області пошкоджена внаслідок атаки російських ударних дронів

Окупанти втратили впродовж доби 1160 військовослужбовців

3 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому не може застосувати до Путіна ті ж методи, що в інших конфліктах – ЗМІ

Одна людина загинула і троє постраждали внаслідок атаки російських БпЛА в Сумській області - ОВА

Сербія готова забезпечити амуніцією Європу і не заперечує проти передання її Україні - Вучич

Трамп заперечив, що адміністрація США розглядає питання російських активів як важіль у переговорах

ОПЕК+ після грудня призупиняє збільшення видобутку нафти - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА