Інтерфакс-Україна
20:56 14.03.2020

У київському гуртожитку провели дезінфекцію

1 хв читати
У київському гуртожитку провели дезінфекцію

У київському гуртожитку, де проживає чоловік 2001 року народження, який у період з 05 до 10 березня контактував із родичами померлої від коронавірусу жительки міста Радомишль (Житомирська область) у суботу провели дезінфекційні заходи.

Як повідомив глава Держслужби з НС Микола Чечоткін на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, 13 березня чоловік був доставлений в Олександрівську лікарню Києва з підозрою на захворювання коронавірусом. Експрес-тест показав негативний результат.

"Наразі пацієнт перебуває в інфекційному відділенні Олександрівської лікарні, до отримання других результатів аналізів", - підкреслено в повідомленні.

Дезінфекційні заходи провели в гуртожитку медичної академії на вул. Дашавська (Солом'янський район столиці).

Як повідомлялося, станом на ранок 14 березня в Україні зареєстровано 3 лабораторно підтверджених випадки Covid-19: в Чернівецькій області - два випадки і в Житомирській - один (летальний випадок).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступний раунд переговорів між Україньою, США та РФ відбудеться наступного тижня – ЗМІ

Близько 600 будинків на Троєщині в Києві без тепла, води і світла – мер

Орбан чинить злочин проти Угорщини та закарпатських угорців, блокуючи вступ України до ЄС – Сибіга

Перемовини України, США та РФ в Абу-Дабі завершилися – речниця секретаря РНБО

Окупанти вдарили по фабриці Roshen вночі двічі в одне й те саме місце – Порошенко

Клименко: внаслідок російських атак постраждали близько 40 осіб, пошкоджено понад 170 об’єктів

"Червона" лінія метро в Києві відновила роботу в звичайному режимі

У більшість областей йде потепління, але ожеледь і налипання снігу можуть ускладнити роботу підприємств та транспорту

Віцепрем’єр Кулеба: 447 генераторів надійдуть з ЄС до України протягом тижня, 2 з них великої потужності

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 31, серед них двоє дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА