Інтерфакс-Україна
08:25 15.03.2020

У Франції через коронавірус закриються не життєво важливі торговельні заклади

1 хв читати
У Франції через коронавірус закриються не життєво важливі торговельні заклади

Прем'єр Франції Едуар Філіп оголосив у суботу ввечері про рішення закрити аж до подальших розпоряджень всі не життєво важливі торговельні заклади.

Розпорядження почне діяти вже за кілька годин: з півночі за французьким часом. Передбачається, що такі обмеження потрібні для протистояння поширенню у Франції коронавірусу COVID-19.

"Усі магазини будуть закриті за винятком життєво важливих точок: продуктових магазинів, аптек, банків", - оголосив він, звертаючись до співгромадян.

Однак на цьому обмежувальні заходи не закінчуються.

"У координації з президентом я вирішив аж до подальших розпоряджень закрити всі громадські місця, які не відіграють життєво важливої ролі для країни: кінотеатри, бари, ресторани, нічні клуби", - заявив глава уряду.

Місця культу залишаться відкритими, але релігійні церемонії в них проводити не будуть.

Громадський транспорт і держструктури продовжать функціонувати в звичайному режимі. Перший тур муніципальних виборів, намічений на неділю, вирішено не скасовувати.

Схожі заходи прийняла раніше в березні Італія, яка також активно бореться проти коронавірусу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА