Інтерфакс-Україна
12:36 15.03.2020

Усіх іноземців, що прибувають до Пекіна, відправлять на двотижневий карантин

1 хв читати
Усіх іноземців, що прибувають до Пекіна, відправлять на двотижневий карантин

Китай відправлятиме на домашній двотижневий карантин всіх іноземців, які прибувають до Пекіна, починаючи з 16 березня, повідомляють у неділю місцеві ЗМІ.

Такого заходу вживають, щоб виключити поширення в країні коронавірусу, привезеного з інших держав.

Минулого тижня практично всі нові випадки зараження, зафіксовані в Китаї, за винятком провінції Хубей, виявилися привізними.

На сьогодні кількість жертв коронавірусу в країні становить 3 199 осіб, зареєстровано 80 844 випадки захворювання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія готова фінансово підтримати ініціативу Німеччини з передання систем Patriot Україні - ЗМІ

РНБО дала три місяці правоохоронним та контролюючим органам на виявлення і стягнення в дохід держави підсанкційних активів

Зеленський указом увів у дію рішення РНБО про мораторій на перевірки бізнесу контролюючими органами

Кількість постраждалих від атаки ворожих дронів у Путивлі зросла до 11 - ОВА

Двоє цивільних поранені внаслідок чергової атаки ворога по Сумській області - ОВА

Глава МЗС Франції очікує якнайшвидшого ухвалення 18-го пакету санкцій ЄС проти РФ

Франція прагне наростити підготовку українських пілотів для винищувачів "Mirage" - міністр закордонних справ

Попередньо четверо постраждалих внаслідок атаки російських дронів в Сумській області – ОВА

Сибіга про візит Келлога: говорили про зброю, очікуємо на комунікацію між Зеленським і Трампом для подальшого втілення досягнутих домовленостей

Нові справи проти бізнесу погоджуватимуть лише керівники регіональних прокуратур – прем’єрка про законодавчі зміни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА