Інтерфакс-Україна
16:40 16.03.2020

Заява Словаччини про продаж Україною медичних масок не відповідає дійсності - Кулеба

1 хв читати
Заява Словаччини про продаж Україною медичних масок не відповідає дійсності - Кулеба

Заява прем'єр-міністра Словаччини Петера Пеллегріні про те, що Словаччина планувала купити в України 2 млн медичних масок, але Україна продала їх Німеччині, не відповідає дійсності, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Ми перевірили всі бази даних, зокрема митні, ми провели консультації на всіх рівнях і не виявили жодних ознак, що той обсяг масок, про який говорив прем'єр-міністр Словаччини, потрапив до Німеччини. Отже, я спростовую заяву, яка вчора спричинила стільки шуму", - сказав він на брифінгу в Києві в понеділок.

Він також запевнив, що уряд докладатиме всіх зусиль не тільки для того, щоб утримувати якомога більше масок в Україні, а й для того щоб знаходити додаткові джерела їх постачань в інших країнах світу.

Окрім того, міністр наголосив, що в Україні введено заборону на експорт масок, і тому будь-яка спроба в обхід закону здійснити цей експорт буде жорстко каратися.

"Якщо Словаччина планувала це зробити, то планувала це зробити в обхід закону", - пояснив глава МЗС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін ліквідував селище Лучки Сумської області у звʼязку із включенням території до складу міста Ромни

Державний пакет акцій ОПЗ буде виставлений на торги із початковою ціною 4,5 млрд грн – Свириденко

Жительку Козачої Лопані поранено через удар російського дрону - МВА

Кабмін погодив експериментальний проєкт по запровадженню в школах програм профільної середньої освіти за академспрямуванням

Кабмін схвалив включення до реєстру ще 6 індустріальних парків - Свириденко

Чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану - Кабмін

Кабмін затвердив порядок ведення Реєстру організаторів азартних ігор у гральних закладах казино

Кабмін ліквідував Коордраду з популяризації серед населення оздоровчої рухової активності

Кабмін затвердив порядок конкурсного відбору для надання фінпідтримки науковим фаховим виданням

Кабмін пропонує припинити у відносинах з РФ дії Конвенції про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і багажу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА