09:18 30.03.2011

1 хв читати

Українська збірна з футболу програла у товариському матчі збірній Італії з рахунком 0:2 на своєму полі.

У складі збірної Італії забили: Россі на 27-й хвилині та Матрі - на 81-й хвилині.

Матч був досить драматичним, на 74-й хвилині вилучили гравця італійської збірної Асторі, який грав перший матч за свою збірну.

Крім того, італійці отримали три жовті картки, а збірна України - одну.

Як повідомлялося раніше, збірна України під керівництвом Юрія Калитвинцева приймала на полі київського стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського національну команду Італії, яку тренує Чезаре Пранделлі.

Матч відбувся у рамках підготовки до домашнього чемпіонату Євро-2012, який приймуть Україна та Польща.

Незважаючи на товариський статус поєдинку, збірна України хотіла поквитатися за поразку 0:3 у чвертьфіналі чемпіонату світу 2006 року.

ЗАГРОЗА БАЛІСТИКИ ДЛЯ ЦЕНТРАЛЬНИХ І СХІДНИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ - ПОВІТРЯНІ СИЛИ

У передмісті Херсона внаслідок обстрілу загинула жінка

У Херсонській області на Великдень і поминальні дні під час комендантської години заборонено проводити богослужіння

Українська авіація за добу завдала ударів по шести місцях скупчення окупантів та їхньому пункту управління - Генштаб ЗСУ

Командир "Азова" закликає США скасувати заборону на передачу західного озброєння бригаді

Окупанти за добу завдали 25 ракетних і 52 авіаудари по Україні, обстріляли близько 110 міст і сіл

Зеленський провів у Дніпрі нараду

ЗСУ відбили на авдіївському, новопавлівському й бахмутському напрямках 57 атак окупантів за добу

Чоловік, про загибель якого в результаті обстрілу в Білопіллі повідомлялося раніше, живий, але у важкому стані