Інтерфакс-Україна
07:26 17.03.2020

У Києві, Харкові та Дніпрі протягом 17 березня закриють метрополітен

1 хв читати
У Києві, Харкові та Дніпрі протягом 17 березня закриють метрополітен

Протягом вівторка, 17 березня, в Україні закриваються всі метрополітени, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко посилаючись на рішення прийняте під час засідання Комісії з техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням прем'єра-міністра Дениса Шмигаля.

"Комісія з техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням прем'єра прийняла рішення про закриття метрополітену в Києві, Харкові та Дніпрі протягом 17 березня", - написав нардеп у своєму Телеграм-каналі в понеділок увечері.

Раніше повідомлялося, що з полудня 18 березня в Україні припиняються залізничні, авіа- та автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення.

Крім того припиняється робота метрополітенів у містах.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп не заперечував проти ударів України по російському "тіньовому флоту" – ЗМІ

На фронті більше 160 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Запланована в Парижі зустріч щодо мирного плану для України не відбудеться - ЗМІ

Сили оборони звільнили Кіндрашівку, Радьківку та низку кварталів на півночі Куп’янська - НГУ

Росіяни знову атакували Одещину, пошкоджено об’єкт портової інфраструктури

РФ другий день поспіль атакує залізничну енергомережу на шляху до порту "Південний"

Росія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині, низка населених пунктів без світла

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА