Інтерфакс-Україна
11:56 17.03.2020

У Німеччині підвищили рівень загрози коронавірусу

1 хв читати

Інститут Роберта Коха підвищує рівень загрози для здоров'я у ФРН до "високого", повідомив у вівторок голова дослідної установи Лотар Вілер.

"Відсьогодні ми оцінюватимемо загрозу для здоров'я в Німеччині як високу", - сказав Вілер журналістам у Берліні.

Напередодні уряд ФРН разом з урядами 16 федеральних земель Німеччини склав список закладів, які буде закрито у зв'язку з коронавірусом. Це бари, клуби, дискотеки, пивні й інші схожі заклади; ярмарки, виставки, кінотеатри, парки відпочинку та зоопарки, атракціони, спеціалізовані ринки, ігрові клуби, букмекерські контори та інші такі заклади.

Будуть також закриті публічні будинки, заборонено відвідування спортивних клубів та центрів, музичних шкіл та інших навчальних закладів, зборів у церквах, мечетях і синагогах і зборів в інших релігійних установах.

Залишаться відкритими продуктові магазини, служби доставок продуктів і напоїв, аптеки, автозаправки, банки й ощадкаси, поштові відділення, перукарні й магазини з товарами для тварин. Всім цим магазинам і закладам дозволять працювати щонеділі.

Ресторанам та столовим дозволять працювати з 6:00 до 18:00.

За словами Вілера, це необхідні заходи для того, щоб загальмувати поширення вірусу й уникнути колосального навантаження на клініки.

"Без цих заходів у нас будуть мільйони хворих", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російські дрони масовано атакують Київську область – ОВА

Двох людей травмовано внаслідок атаки ворожих дронів у Полтавському районі - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Міносвіти спростувало інформацію про необов'язковість військової підготовки в наступному навчальному році

Контроль якості повітря в селі Житомирської області, де пролунали вибухи показав незначні відхилення – ОВА

Зеленський пропонує ЄС створити міжнародну платформу для контролю за експортом товарів подвійного призначення

Кількість постраждалих в Полтаві зросла до 59 людей – поліція

Природні пожежі на Криті призвели до евакуації тисяч людей

Сибіга зустрівся із керівництвом УЧХ, готується підписання меморандуму про співпрацю

Запорізькі поліцейські повідомили про підозру депутатці з тимчасово окупованої Василівки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА