Інтерфакс-Україна
19:06 17.03.2020

Переговори щодо Brexit скасовано через коронавірус

1 хв читати
Переговори щодо Brexit скасовано через коронавірус

Заплановані на середу переговори щодо майбутніх відносин Великої Британії та ЄС скасовано, повідомило у вівторок видання The Guardian із посиланням на представника Даунінг-стрит.

"У світлі останніх рекомендацій у зв'язку з коронавірусом ми формально не проводитимемо переговорів завтра в тому ж форматі, як ми провели попередній раунд", - заявив представник уряду.

Водночас, за даними Даунінг-стрит, Євросоюз та Велика Британія обміняються чорновими варіантами угод про вільну торгівлю, а також інших угод "у найближчому майбутньому, як і планувалося".

"Обидві сторони залишаються повністю прихильними переговорам, ми підтримуємо регулярні контакти з Європейською комісією для того, щоб розглянути альтернативні способи продовження обговорень, зокрема можливість проведення відеоконференцій або телефонних конференцій", - наголосив представник уряду.

Крім того, Даунінг-стрит зазначає, що "перехідний період закінчиться 31 грудня 2020 року", оскільки це "передбачено законом Великої Британії".

Переговори мали відбутися 18-20 березня в Лондоні

Головний парламентер щодо Brexit від ЄС Мішель Барньє раніше пообіцяв успішно завершити переговори щодо майбутніх відносин з Великою Британією після Brexit, незважаючи на коронавірус.

Велика Британія раніше заявляла, що не має наміру затягувати переговори, які мають завершитися до 31 грудня 2020 року, коли закінчиться термін перехідного періоду, що настав після Brexit.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада прийняла закон про заходи безпеки в школах

Уряд Австралії знизив стелю цін на російську нафту, запровадив санкції проти 95 суден "тіньового флоту" - Єрмак

У Терапевтичному саду на ВДНГ в Києві висадять понад 12 тис. рослин - Мінветеранів

Сили спеціальних операцій втретє уразили Волгоградський НПЗ

Видавництво "Човен" через погрози скасувало презентацію книжки "Голоси BLM"

УЦОЯО готовий до його запровадження НМТ у дводенному форматі, освітній омбудсмен виступає за одноденну модель

Верховна Рада підтримала запит до президента про присвоєння звання Героя України Парубію

Президент підписав закон про військового омбудсмана

Зеленський підписав закон про ратифікацію Угоди про сторічне партнерство між Україною та Великою Британією

Міністерства України та Польщі підпишуть угоду про співпрацю та про набуття навичок керування дронами - Косіняк-Камиш

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА