Інтерфакс-Україна
22:38 17.03.2020

Зеленський: Країна не зупинилася, країна працює, але у тому ж Києві стало чистішим повітря

1 хв читати
Зеленський: Країна не зупинилася, країна працює, але у тому ж Києві стало чистішим повітря

Президент України Володимир Зеленський підкреслює, що країна "не зупинилася" в умовах введених обмежувальних заходів для запобігання поширенню в Україні коронавірусу.

"Перш за все, я дякую всім, хто прислухався до порад і сьогодні залишився вдома. Це дійсно дуже важливо для вашого життя і вашого здоров'я. Є й інший позитив у карантині: вперше за довгий час в Києві різко знизився рівень забруднення повітря. І це не може не радувати", - сказав він у своєму зверненні у вівторок у зв'язку з введенням в країні карантину.

Зеленський вказав, що продуктові магазини, аптеки, АЗС, банки, страхові компанії і всі державні органи працюють.

"Окрема подяка Верховній Раді, яка не пішла на карантин. Депутати працюють у комітетах, а в разі необхідності прийняття термінових законів зможуть швидко зібратися в залі засідань. Країна не зупинилася, країна працює", - зазначив він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський про обстріл Черкас: кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

Перемовини у паризькому і лондонському форматі планують продовжити - Тихий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА